הטכנולוגיה החדשנית שתעניק לך את הטיפול המתקדם ביותר שהכרת

זאת ההזדמנות שלך ליהנות מהקדמה פורצת הדרך שמאחורי מערכת ההיפר־פולס וטכנולוגיית ה־ALT שלוקחת את תחום טיפולי הגוף והעור לשלב הבא - ואף מעבר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ההיפר־פולס הוא מכשיר מתקדם להסרת שיער, שמושלם גם לטיפולי גוף ועור. המכשיר מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת, שבזכותה את זוכה לטיפולים מצוינים, שמשיגים תוצאות מדהימות. ההיפר־פולס הוא מהיר ויעיל והטיפולים שהוא מציע הם ללא כאבים וללא סרבולים מיותרים.

 

הטכנולוגיה שמאחורי ההצלחה

טכנולוגיית ה־ALT מבוססת על קרן אור מתקדמת ובטוחה, שהושבחה לרמת דיוק ומהירות גבוהים במיוחד: 5-10 הבזקים רבי עוצמה (עד 40 ג'אול לסמ״ר) בשנייה אחת, בפעימות מהירות במיוחד, היוצרות צבר אנרגיה עוצמתי מהיר מאוד, שבתהליך ביולוגי מורכב מתורגם לאנרגיית חום. אותה אנרגיה מולכת לאורך זקיק השערה, שם החום גורם לקרישת חלבונים בשורש (פפילה דרמלית) וכך ממית את השערה. טכנולוגיה זו פוגעת בתאים הכלורופורים, 

מבלי להזיק לרקמת העור.  לטכנולוגיה זו יתרון נוסף והוא היכולת להתאים את אורכי הגל של קרן האור לסוגי טיפולי עור שונים, בנוסף לטיפולי הסרת שיער. 
ההבזקים המרובים, עתירי האנרגיה, על יחידת שטח מאפשרים קצב עבודה מהיר מאוד ואפקטיבי. 
כתוצאה מכך, הליך הסרת שיער של טיפול גוף מלא בהיפר־פולס אורך  18 דקות – חמישית עד עשירית פחות זמן מטכנולוגיית מתחרות – לייזר, לדוגמה. 

 

בהיפר־פולס מותקנת מערכת קירור חדשנית – המאפשרת אלחוש אינטנסיבי לאורך כל הטיפול תוך הגעה לאנרגיית טיפול אופטימלית. מערכת הקירור מסייעת בחוויית הטיפול, שבאופן זה אינו כואב וללא תופעות לוואי. 

בטכנולוגיה זו הפחתת שיער משמעותית מושגת כבר לאחר הטיפול הראשון וזאת בזכות צבר האנרגיה הייחודי המאפיין טכנולוגיה מתקדמת זו. השימוש בטכנולוגיית ה־ALT בטוח ומתאים לכל גווני העור ולכל סוגי השיער. לאחר סדרת טיפולים עם מכשיר זה, הפחתת השיער נשמרת לאורך זמן. 

אל תתפשרי  – בחרי בקוסמטיקאיות שמטפלות בהיפר־פולס בקליניקות שלהן.

העניקי לעצמך חוויית טיפול מתקדמת, מהירה וללא כאבים או תופעות לוואי.

אחרי הכל, מגיע לך הטוב ביותר.